Айни дамда медиа-манба мавжуд эмас
Андижон вилоят драма театри Ўш шаҳрига гастроль сафари билан келди. “Давлат болалари” номли спектакль тақдимоти вақтида андижонлик актёрлар ва тадбир ташкилотчилари билан суҳбатлашдик.
Ўртоқлашинг
Бу линк билан мақолаларимиз сайтимиз блокланган ҳудудларда ҳам очилади
Шарҳларни кўринг
Форум